0224 221 72 00

Randevu ve bilgi için.

Eğitimlerin Özgün Nitelikleri

Yalçın Kireççi’nin ifadesiyle; “Terapi Özlü ve Terapi Etkili Bilinç Açıcı” eğitimlerdir. “Bilmediğinizi bilmediğiniz özgün bilgiler içeren eğitimlerdir!”

Bu ne demektir ve neden böyledir?

Seçilmiş olan eğitim konuları ve içerikleri; 40 yıllık mesleki kariyer sürecine yayılan, binlerce insanın özgeçmiş derinliklerinden derlenmiş, ortalama 50.000 saatlik özveri, dikkat ve sabır ürünü, yaşamsal önemleri ve etkinlikleri psikoterapi seans sonuçlarıyla uzun vadede test edilerek, bizzat Hayat tarafından doğrulanıp onaylanmıştır. Her insan için önemli, değerli ve gerekli eğitimlerdir.

Ayrıca ve tabii olarak; eğitmenin Yalçın Kireççi olduğu dikkate alındığında, eğitimlerin Terapi Özlü olması doğal bir sonuçtur.

Eğitimler; yaşam pratiğinden çıkarılmış %100 özgün prototip modeller çerçevesinde interaktif katılımlı uygulama tarzında olduğundan; katılımcıların soruları, kendiliğinden ve doğal olarak çözümlenir. Bilinçaltı kendiliğinden gün ışığına çıkar. Eğitimlerin Terapi Etkisi, bu noktasal inceliklerden kaynaklanır.

Eğitim süresince, yaşanmış ve çözümlenmiş örneklerle konu anlatımı renklenir ve zenginleşir. Böylece; Sistem ve Süreçlerin önemli kilit kavramlarının anlaşılması ve içselleşmesi mümkün olur. Eğitimlerin Bilinç Açıcı Etkisi, bu yaklaşımdan kaynaklanır.

Bütün bu özellikleri ve kitaplarda ilk defa ortaya konmuş YENİ BİLGİLER nedeniyle de; “Bilmediğinizi bilmediğiniz özgün bilgiler içeren eğitimlerdir!” iddiasını taşımaktadır.

 “ Atölye Eğitim Dizisi”ndeki her eğitimi tek tek inceleyin.

BİRİNDEN BAŞLAYIN! Özgürlüğün Bağımlısı Olacaksınız