0224 221 72 00

Randevu ve bilgi için.

“4İ Atölye Eğitim Dizisi”

YALÇIN KİREÇÇİ’YE GÖRE;

40 yıllık mesleki deneyim sürecinde keşfedilmiş İnsana ve Hayata dair Sistem ve Süreç bilgilerinin İnsani ve Toplumsal sorumluluk boyutu VAR. Bu hayatî bilgilerin; günlük vitamin, mineral ve temiz SU gibi sürekli ihtiyaç olduğu, bu nedenle herkesin kendi üzerinde uygulayarak öğrenmesi gerektiği inancıyla; “4İ ATÖLYE EĞİTİM DİZİSİ” oluşturuldu.

Çalışma Modeli” rehberliğinde, insanın temel yetilerinin İşleyiş Sistem ve Süreçleri irdelenerek; beş konuda el kitabı niteliğinde eserler ortaya çıkarıldı. Konular; Zihin, Akıl, Dikkat, Heyecan, Alışkanlık Sistem ve Süreçleridir.

Bu beş temel konu; insanın psikolojik/ ruhsal sorunlarının ana kilit noktaları ve şifre çözüm anahtarlarıdır.

Allah Zihin Açıklığı Versin!”, “Allah Akıl Fikir Versin!”, “Bir AN dikkatsizlik, yaşamın sonu olur!”, “Yaşam heyecanını kaybeden insan, yaşayan ölüdür!” “Bana alışkanlarını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim!” Bilgelik sözleri, yazılan eserlerin hayati önemini vurgulayan anonim sözlerdir. Kitaplar bölümünde, bu eserlere erişim bilgileri mevcut.

ÖZETLE: 40 yıllık mesleki deneyim zenginliği, bilgi birikimi, eğitimler, projeler, kitaplar, modeller, yöntemler, grup ve birebir aktif uygulamalar, iddialı hızlı çözümler ve “ Çalışma Modeli”yle ispatlanmış nice somut sonuçlar…

Bütün bu veriler ışığında ve 40.YIL Hizmet Misyonu olarak “4İ ATÖLYE EĞİTİM DİZİSİ” adıyla; %100 Orijinal ve Özgün Atölye Eğitimleri hazırlandı. Bunlar şu an sitede mevcut. Zaman içinde yenileri eklenecektir.

Atölye Eğitim Dizisi”ndeki her eğitimi tek tek inceleyin.

BİRİNDEN BAŞLAYIN! Özgürlüğün Bağımlısı Olacaksınız!