0224 221 72 00

Randevu ve bilgi için.

Diyet Yapmayın, Niyet Yapın !

Kilo vermenin mevsimi olmaz, fakat İlkbahar ve Yaz en çok tercih edilen diyet mevsimleridir. Neden? Kışın alınan ya da saklanan fazla kilolar/ yağlar mecburen ortaya çıkacaktır. Çünkü kıyafetler incelecek ve/ veya denize girilecektir. İnce ve fit görünmek güzeldir, estetiktir, hoştur. Sağlıktır, zindeliktir.

En hızlı ve garantili kilo verdiren diyet hangisidir? Binbir türlü diyet, yüzlerce yöntem var. Kronik kilo sorunu olanlar, diyet konusunda bir diyetisyen kadar bilgili ve tecrübelidir. Birçok yöntem denemişlerdir. Fakat kilo sorunları devam etmektedir. Niçin?

Çünkü diyet kelimesinin psikolojik anlamı hiç hoş değildir. DİYET; ağır bedel ödemektir, fedakârlık yapmaktır. Yemek yemenin zevkinden fedakârlık yapacaksın. Fazla kiloları vermek için bedel ödeyeceksin. Zahmet çekeceksin. Bazı zevklerden ve alışkanlıklardan kendini mahrum edeceksin. İradene hâkim olacaksın. Bütün bunlar diyet listesiyle olmaz ki. Yemek yemeyi seviyorum Ben.

Hem kilo verince iş bitmiyor ki. Ben kaç defa nice kilolar verdim, fazlasıyla geri aldım. Bu konuda artık kendime güvenim ve saygım kalmadı. İpin ucunu bıraktım. Kilolu halimi de seviyorum. Böyle de mutluyum. Aslında bu iş kafada bitirmek gerek, ama nasıl olacak bilmem. Keşke bir mucize olsa da…

Böyle düşünenlere işte bir fırsat ve etkili bir yöntem. BilinçAltı lo SAbitleme, BAKİSA YÖNTEMİ. Bilinçaltınızda ideal kilonuzu sabitleyin, ömür boyu aynı kiloda kalın. Bir daha kilo sorunu olmasın. Makul, mantıklı, uygulanabilir, pratik ve etkili bir yöntem.

Eğer insanın boyu sabit kalıyorsa, kilosu da sabit kalmalıdır. Yaş arttıkça kilo artmamalıdır. İşin aslı ve doğrusu budur. DİYET YOK, NİYET VAR. DİYET YAPMAYIN, NİYET YAPIN! Çünkü ameller niyete göre şekillenir.

Beni tanıyanlar bilir, yıllardır aynı kilodayım. Yaşım 60, boyum 1.72, kiloyu da 78’e sabitledim. Bilinçaltım bu kiloya göre yönlendirme yapıyor. Ne yiyeyim, ne kadar yiyeyim diye aklım karışmıyor. Aklımı seveyim derler ya, aynen öyle. “MUHTEŞEM AKIL” diye bir kitap yazdım. Zihin de programlandı mı, iş bitmiştir. “ZİHNİN FABRİKA AYARLARI” kitabını yazmıştım zaten. İşin uzmanı olmak böyle bir şey olsa gerek.

BAKİSA YÖNTEMİnin bilinçaltı programlaması 3 seans, Zihnin Fabrika Ayarları 3 seanstır. Üç kez de aylık bir seans pekiştirme çalışması var. Hepsi o kadar. Tek kişi de, 3-5 kişilik grup uygulaması da yapılabiliyor.

Bilinçaltı, içimizde önemli bir güç merkezlerinden biridir. Onun gücü rüzgârın gücü gibidir. Rüzgârı arkasına alan kolay yol alır, rüzgârı karşısına alan zor yol alır. Önemli olan bilinçaltının rüzgârını yönlendirmeyi ve kullanmayı öğrenmektir. Bilinçaltını dost edinin, gücünü doğru ve etkin kullanın!

BAKİSA YÖNTEMİ’nde; bilinçaltının nasıl çalıştığı, ideal kilonuza nasıl sabitleneceği, nasıl yönetileceği ve değiştirileceğini öğrenirsiniz.

Bahar geldi, Yaz’a döndü yüzümüz.

Yoktur fazla gereksiz kiloda gözümüz.

Olsun istedik bu çözümde bir sözümüz.

Diyet yapmayın, niyet yapın hepiniz.

Yalçın Kireççi / 1 Nisan 2016